Sürme Cam Balkon

Sürme Cam Balkon

Sürme Cam Balkon; Önceleri balkonlar da sadece yaz aylarında ya da yağışsız zamanlarda kullanılırdı. Günümüzde cam balkon sistemleri ile mevsim fark etmeksizin kullanılabilir.

Sürgülü cam balkonlar 5 ayrı ray sisteminden oluşmaktadır. Camlar farklı yönlere açılarak yağmur, kar, rüzgar ve toz gibi unsurların balkona girmesini engellemektedir. Sürgülü cam balkon sistemleri 8-10 mm cam kalınlığına ve 500 kg darbeye dayanıklı camlardan üretilmektedir.

Sürme cam balkon sistemleri alttan taşıma özelliğine sahip olduğundan her tür balkonda kullanılabilir. Cam balkon sistemi kullanılan malzemeler paslanmaz çelikten yapıldığı için plastik kalıplar ile korunmaktadır. Bu sebeple de paslanma gibi sorunlar olmamaktadır. Sürgülü cam balkon yaptırılırken güvenlik endişesi olması halinde ise camdan cama özel mekanizma kilidi ile bu sorun çözülmektedir.

Cam Balkon Sistemleri ve Sürme Cam Balkon Sisteleri, Ostim İvedik Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmamızda bulabilirsiniz.

sürme cam balkon ankara, sürme cam balkon sistemleri ankara, sürgülü cam balkon fiyatları ankara, sürgülü cam balkon çeşitleri, eşikli sürme cam balkon, sürme cam balkon fiyat, sürgülü cam balkon fiyatları, sürgülü cam balkon fitili, sürme cam balkon imalatı, sürgülü cam balkon modelleri, kayar cam balkon modelleri, sürme cam balkon sistemleri fiyat, sürme cam balkon sistemleri ankara, sürgülü cam balkon sistemleri